Forum alijanse karamba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegistracijaLogin

 

 KARAM TE ALLY

Go down 
+2
telić
iGnom
6 posters
AutorPoruka
taliban
Gost




KARAM TE ALLY Empty
KomentarNaslov komentara: KARAM TE ALLY   KARAM TE ALLY I_icon_minitime21/7/2008, 16:17

Fkt ljudi ovo nema smisla stiže danas poruka kako trebam poslati resse za novog st.. nekog x igrača....Dok ja molim i molim za malo pomoći niko ni riječi....
E pa dam govnop od ressa svima....
Na vrh Go down
iGnom
Šef foruma ;)
Šef foruma ;)
iGnom


Male
Broj komentara : 81
Registration date : 2008-07-14

KARAM TE ALLY Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KARAM TE ALLY   KARAM TE ALLY I_icon_minitime21/7/2008, 17:43

taliban (citat):
Fkt ljudi ovo nema smisla stiže danas poruka kako trebam poslati resse za novog st.. nekog x igrača....Dok ja molim i molim za malo pomoći niko ni riječi....
E pa dam govnop od ressa svima....
ajd care prvo se registruj na forum pa se onda javi,
Karam.TE alijansa nije merhamet (humanitarna) i ne moze za 3 igraca slati odjednom, ne igramo za tebe,
kako mene niko ne napada,
u ally se konstantno napada samo 6-7 igraca, koji su farme od pocetka servera, takvi igraci se trebaju sami javiti i izaci iz ally
Na vrh Go down
telić




Broj komentara : 6
Registration date : 2008-07-29

KARAM TE ALLY Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KARAM TE ALLY   KARAM TE ALLY I_icon_minitime29/7/2008, 19:34

gledaš tko koga napada, ukoliko mu uzima tisuće resa, taj nije aktivan a kada se probudi onda traži rese za naseljenike ili slično... ja kada se ukopčam pogledam tko traži rese, pogledam zadnje napade na njega; ukoliko se zna braniti resi odmah stižu ali ako si nečija farmica, čemu resi...??? za dati ih napadaču???
Na vrh Go down
iGnom
Šef foruma ;)
Šef foruma ;)
iGnom


Male
Broj komentara : 81
Registration date : 2008-07-14

KARAM TE ALLY Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KARAM TE ALLY   KARAM TE ALLY I_icon_minitime29/7/2008, 20:26

telić (citat):
gledaš tko koga napada, ukoliko mu uzima tisuće resa, taj nije aktivan a kada se probudi onda traži rese za naseljenike ili slično... ja kada se ukopčam pogledam tko traži rese, pogledam zadnje napade na njega; ukoliko se zna braniti resi odmah stižu ali ako si nečija farmica, čemu resi...??? za dati ih napadaču???

pa ti si drug od juce u ally

ne shvatam sta hoces reci
Na vrh Go down
telić




Broj komentara : 6
Registration date : 2008-07-29

KARAM TE ALLY Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KARAM TE ALLY   KARAM TE ALLY I_icon_minitime30/7/2008, 17:32

a ti si otišao pa ti ne moram ništa objašnjavati... Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
iGnom
Šef foruma ;)
Šef foruma ;)
iGnom


Male
Broj komentara : 81
Registration date : 2008-07-14

KARAM TE ALLY Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KARAM TE ALLY   KARAM TE ALLY I_icon_minitime30/7/2008, 20:41

telić (citat):
a ti si otišao pa ti ne moram ništa objašnjavati... Very Happy Very Happy Very Happy

a j asam stvorio wing pa ti ne moram nista objasnjavati

a vudjeces da nisam otisao, samo ogranicio broj ljudi oko sebe

drug farmao sam te dok nisi dosao ovdje tako da nisi usao u ally dosad bi bio bar 50k u minusu, ali nema veze

sretno vam bilo

bolje uvedite onaj ingame forum jer od ovog hljeba nema

iGnom
Na vrh Go down
telić




Broj komentara : 6
Registration date : 2008-07-29

KARAM TE ALLY Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KARAM TE ALLY   KARAM TE ALLY I_icon_minitime30/7/2008, 20:49

prijatelju, svaka tebi čast ali ako pogledaš izvještaje svoja dva napada na mene, nisi mi uzeo niti jedan res nego si izgubio dva sjekiraša u svoja dva napada... Smile
nisam nikakav noob zbog kojih si otišao i nemoj me svrstavati u tu kategoriju. Nadam se da ćeš se vratiti ako ne prije kada odemo prema vrhu. Bez zle krvi jer nam to ne treba. Lijepi pozdravi tebi i tvojoj aliansi.
Na vrh Go down
be_slijas

be_slijas


Male
Broj komentara : 8
Age : 33
Registration date : 2008-07-15

KARAM TE ALLY Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KARAM TE ALLY   KARAM TE ALLY I_icon_minitime31/7/2008, 16:48

šta se dešava sa savezom Question Question Question
Na vrh Go down
Hulk

Hulk


Male
Broj komentara : 21
Age : 34
Registration date : 2008-07-14

KARAM TE ALLY Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KARAM TE ALLY   KARAM TE ALLY I_icon_minitime31/7/2008, 17:32

be_slijas (citat):
šta se dešava sa savezom Question Question Question

To i mene interesuje
Na vrh Go down
SultanFatih

SultanFatih


Broj komentara : 4
Registration date : 2008-07-14

KARAM TE ALLY Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KARAM TE ALLY   KARAM TE ALLY I_icon_minitime2/8/2008, 23:41

Ljudi ima li koda sredi stvari ovo se raspada Sad
Na vrh Go down
DeToNaToR




Broj komentara : 40
Registration date : 2008-07-17

KARAM TE ALLY Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KARAM TE ALLY   KARAM TE ALLY I_icon_minitime3/8/2008, 22:50

SultanFatih (citat):
Ljudi ima li koda sredi stvari ovo se raspada Sad
ne raspada se nego je reorganizacija izmedju nas
Na vrh Go down
Sponsored content





KARAM TE ALLY Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KARAM TE ALLY   KARAM TE ALLY I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
KARAM TE ALLY
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Forum alijanse karamba :: Otvoreni dio zatvorenog tipa :: Reci nam sta te muci-
Idi na: