Forum alijanse karamba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegistracijaLogin

 

 ubishe me k'o granom

Go down 
2 posters
AutorPoruka
Qleman
Gost




ubishe me k'o granom Empty
KomentarNaslov komentara: ubishe me k'o granom   ubishe me k'o granom I_icon_minitime23/7/2008, 16:48

napadaju me konstantno 24/7 a ja nemam chime da se branim...
poshaljite mi malo pojachanja ako Boga znate:)
Na vrh Go down
Fake_iGnom




Broj komentara : 41
Registration date : 2008-07-16

ubishe me k'o granom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ubishe me k'o granom   ubishe me k'o granom I_icon_minitime24/7/2008, 17:46

registruj se covjece na forum
i ne salju se pojacanja tek tako
trebas da posaljes sve podatke meni ,sa koliko te vojske napada,koliko ti uzima ressa,kolika ti je produkcija,tvoje stanje silosa i skladista ,velicina skladista i silosa,te velicina pijace

ži nemojte mu dzaba slati sada pojacanje jer kad bi mu slali ovak pojacanja samo bi gubio i gubio tu vojsku
to se organizuje da se posalje npr:u tacno 14:00 sva deff vojska iz saveza i da se skupi puno vojske i onda da se taj nasuka
ali moras mi napisati ko je taj i iz kojeg te sela napada i koja je to ally
te izmedu koliko sati te napada
Na vrh Go down
toony
Gost




ubishe me k'o granom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ubishe me k'o granom   ubishe me k'o granom I_icon_minitime19/8/2008, 01:29

meni ne mogu nist Razz
Na vrh Go down
SultanFatih

SultanFatih


Broj komentara : 4
Registration date : 2008-07-14

ubishe me k'o granom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ubishe me k'o granom   ubishe me k'o granom I_icon_minitime19/8/2008, 17:38

ubi i mene brate ovaj mirza_99 iz Air Canada Centre
(62|37)
pobio mi svu vojsku
napada negdje oko 1 2 ujutru i oko 3 popodne
satna mi je 2500 zita
pomagajte Sad
Na vrh Go down
toony
Gost




ubishe me k'o granom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ubishe me k'o granom   ubishe me k'o granom I_icon_minitime20/8/2008, 23:34

Sad
Na vrh Go down
Sponsored content





ubishe me k'o granom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ubishe me k'o granom   ubishe me k'o granom I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
ubishe me k'o granom
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Forum alijanse karamba :: Otvoreni dio zatvorenog tipa :: Reci nam sta te muci-
Idi na: